Krzysztof Morawski

Prof. dr hab. n. med.
Krzysztof Morawski

Obecnie pełni funkcję Kierownika Kliniki Otolaryngologii Instytutu Nauk Medycznych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu oraz jest inicjatorem Programu Implantów Słuchowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu. Zdobył szerokie doświadczenie zawodowe, pracując w renomowanych Klinikach Otolaryngologii, m.in. w Zabrzu, Warszawie oraz w Stanach Zjednoczonych w Miami. Profesor Krzysztof Morawski jest autorem licznych publikacji naukowych, które ukazały się zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Doświadczenie i specjalizacja

W trakcie pracy w Klinice Otolaryngologii w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w Opolu rozwijał swoje umiejętności w szeroko rozumianej chirurgii ucha oraz kości skroniowej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jest w stanie przeprowadzać pełen zakres zabiegów otochirurgicznych, w tym wszczepiać implanty ślimakowe, zakotwiczone w kości skroniowej i implanty ucha środkowego.

W swojej codziennej pracy specjalizuje się w otochirurgii i audiologii klinicznej. Wykonując prace na rzecz Pacjenta, edukując młodych lekarzy. Wprowadza również nowe technologie w zakresie operacyjnego leczenia schorzeń ucha.

Od 2022 roku prowadzi jedyny w województwie opolskim Program Implantów Słuchowych.